Зима не застала шполян зненацька

Зима цього року розпочалася сильними снігопадами, які ми спостерігали минулої суботи. Сніг швидко замітав наше місто, дороги району, перетворюючи все навколо на казкову країну.

— На зимову боротьбу зі снігопадами автодорожня служба району відправила вісім одиниць важкої техніки, серед якої два трактори з навісними косими відвалами, два автогрейдери і дві КДМ (комбіновані дорожні машини), два навантажувача, — поінформував «Шполяночку+» директор філії «Шполянський райавтодор» Віктор Мадюдя. — Встановлено цілодобове чергування наших працівників і техніки. Найбільш аварійно небезпечні ділянки, підйоми та спуски посипалися протиожеледевою сумішшю. Тобто, як наголосив керівник, підпорядкована йому служба була готова до такого снігопаду і мала можливість забезпечити на дорогах безпечний проїзд автотранспорту.

Директор міського комунального підприємства «Благоустрій» Микола Нарадько повідомив, що на розчищення доріг та тротуарів від снігу у місті в ці вихідні було направлено чотири одиниці техніки, працювало десять робітників, які посипали тротуари протиожеледевою сумішшю.

Надалі, як повідомляють синоптики, ось такий зимовий настрій зберігатиметься протягом всього грудня, хоча і трішки може зіпсуватися теплим антициклоном у середині місяця. Погоду ж на новорічні свята в Україні 2016—2017 року обіцяють святкову.

Лариса БАЧИНСЬКА.