ЗИМА ПРИНОСИТЬ БАГАТО СВЯТ

В Журавському НВК з 15 грудня по 15 січня проходить місячник народних свят та обрядів. Розпочинаємо його за давньою традицією Андріївськими вечорницями. Ось і нинішнього року учні 8 класу разом з учителями та учнями 9—10 класів організували справжні українські вечорниці з забавами та піснями.

На свято були запрошені батьки, жителі села, учасники аутентичного колективу «Журавчанка» сільського будинку культури. Вони розпочали вечорниці піснями, розповідями про святкування Андрія, як ворожили дівчата. Учні, батьки та гості ще раз приєдналися до невичерпної скарбниці звичаїв нашого народу. Всі охочі пограли в ігри, скуштували вареників, калиту.

Цього ж дня був проведений ярмарок із збору допомоги воїнам-визволителям на сході нашої Бать-ківщини. Односельці вже вкотре відгукнулися на ініціативу вчителів та учнів взяти участь в акції «Зігріємо кожного солдата». Зібрали теплі речі, продукти харчування та кошти — 2164 грн. Передали їх волонтерам «Самооборони Майдану», які приїжджали на зустріч з учнями, привезли подяку педагогічному колективу та учням НВК за підтримку Збройних Сил України у складний для країни та української армії час.

Найбільш улюблені свята для дітей та підлітків — це Миколая, Новий рік та Різдво Христове. Чому? Звичайно тому, що приносять багато подарунків та сюрпризів. Яке хвилююче очікування дива!!! Для учнів початкових класів вожаті підготували Свято казки та ляльковий театр. Взяли участь в акції «Назустріч мрії», зібрали онкохворим дітям 330 грн.

Благодійна діяльність учнів була відзначена напередодні, а до Дня святого Миколая координатор ГО Шпо-лянської районної «Самооборони Майдану» Сергій Поперечний передав подарунки для наймолодших школярів.

Всі вихованці НВК разом з вихователями та вчителями зустріли Новий рік з піснями, танцями, добрим гумором. Чекали на Діда Мороза, вчили вірші, розучували казки на новий лад, веселі сценки.

Приємно було учням та вчителям зібратися разом з батьками, нашими випускниками та односельцями. І як добре, що наша шкільна родина має добрих друзів та помічників.

Висловлюємо щиру подяку голові наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ» Д.В.Кравченку, сільському голові М.С.Вайвалі, підприємцям В.О.Ста-шенку, В.В.Лимарю, Н.В.Макодзей, С.В.Макодзей, О.В.Корнієнку, Т.М.Мірошник, М.О.Латенко за спонсорську допомогу в проведенні свят.

Вітаєм вас із Новим роком,
З всіма різдвяними святами!
Нехай життя із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!
Хай сонце радо вас вітає,
Кує зозуля літ багато,

Здоров’я з пишним короваєм
Приходить в будні і у свято!
Хай ширшим стане друзів коло.
Протягне руку всякий стрічний,
І буде кожен день казковим,
Як ніч різдвяна й новорічна!

З Новим роком, добрі люди!
Хай любов заходить в дім,
Хай добро панує в нім,
Хай в родинах спокій буде,
Хай щастить вам, добрі люди.

З повагою вчителі та учні Журавського НВК.