Зміниться одна літера: мешканців села на Шполянщині закликають долучитися до обговорення щодо перейменування

Жителів села Іскрене закликають долучитись до обговорення пропозиції щодо зміни назви села на Іскрине. Триватиме процес місяць: до 29 березня включно.

Про це пише "Шполяночка+".

Пропозиція щодо перейменування топонімічних та географічних об’єктів винесена робочою групою згідно з вимогами Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» на підставі рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 30.06.2023 року №236 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному веб-сайті Національної комісії зі стандартів державної мови».

Крім того, жителів села Лебедин запрошують долучитись до обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, яке проводиться з метою засудження та заборони пропаганди російської імперської політики в Україні та увічнення борців за відстоювання прав та свобод громадян держави, відзначення подвигу, героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України:

- назву вулиці Посьолкова перейменувати на вулицю Барзюка Володимира;
- назву вулиці Кооперативна перейменувати на вулицю Копецького Івана;
- назву вулиці Залізнодорожна перейменувати на вулицю Онищенка Олександра.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення даного повідомлення на поштову адресу: вул. Лозуватська, 59, м.Шпола, та на електронну пошту: shpola-rada@ukr.net. (із 29 лютого по 29 березня 2024 року).

Коментарі