Зробимо рідний край чистішим!

25 квітня 2015 року представники Шполянської районної організації політичної партії «Народний фронт» організували ліквідацію стихійного сміттєзвалища. Провести таку акцію було заплановано давно, залишалось визначитись з територією прибирання. На чергових зборах голова ради організації Сергій Кисленко запропонував прибрати територію на вулиці Островського, де «найсумлінніші» мешканці Шполи організували мегасмітник безпосередньо при в’їзді в місто. І допускати, щоб така «візитна картка» і надалі зустрічала гостей Шполянщини — географічного центру України, — не припустимо!

Тому члени ради політичного осередку: Олександр Орлов, Володимир Волошенюк, Дмитро Тищенко, Тетяна Ільченко, Руденки Віктор Володимирович та Віктор Вікторович, Юрій Дишлевий та Ігор Артеменко одностайно підтримали ініціативу та взяли участь у заході.

Було зрозуміло, що такі об’єми сміття подолати ручною працею неможливо, тому до справи була залучена спецтехніка: автомобіль ЗІЛ та навантажувач.
Представники Шполянської районної організації політичної партії «Народний фронт» і надалі налаштовані приймати активну участь в наведенні порядку в межах міста та району та сподіваються на сумлінність громадян в підтримці чистоти рідного краю.

Юлія РАЗІНКІНА (фото автора).