Зручно із карткою для виплати за оренду

Компанія LNZ Group запроваджує безготівкові розрахунки за земельні паї. Це означає, що відтепер кошти за оренду землі пайовикам нараховуватимуть на банківські картки для виплат. У селян почали поставати запитання: з чим пов’язані такі нововведення та як люди зможуть користуватися картками у селі? У цій статті ми дамо відповіді на ці запитання та розповімо про переваги такого розрахунку.

Банківські картки «ПриватБанк» вже отримали пайовики у Чорнобаївському районі, більшість — у Шполянському та на Сумщині.

Така форма розрахунку є дуже зручною для пайовиків. Підприємство перераховує кошти на картки і вже впродовж 2—3 хвилин вони доступні власнику паїв.

Користуватися карткою пайовики можуть на власний розсуд — нею можна розрахуватися за товар у магазинах, аптеках, де діє термінал. До того ж, саме ця банківська картка дає можливість власнику паїв за спеціальною ціною придбати зернові культури у пунктах видачі зерна.

— Нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про оренду землі», який ускладнює процедуру розрахунку з пайовиками у товарній формі. Попри це компанія LNZ Group поважає право вибору пайовиків, тому, шукаючи вихід із цієї ситуації, пішла назустріч селянам і залишила за ними право вибору: отримувати за оренду паїв гроші або мати можливість придбати зерно, — розповідає фінансовий директор Сергій Щербина. — Коштами на картці пайовик може користуватися на власний розсуд, але у сезон придбання зернових з коштів, які будуть на цій карті для виплат, пайовик може прийти на пункти видачі зерна і прямо там придбати зернові культури за спеціальною ціною.

ЯКІ ЩЕ ПЕРЕВАГИ ДАЄ СЕЛЯНАМ БАНКІВСЬКА КАРТКА ДЛЯ ВИПЛАТ?

Це зручно
Пайовикам не потрібно стояти в чергах, щоб отримати кошти. Підприємство перераховує їх-ні на картки і вже впродовж 2—3 хвилин гроші доступні пайовику.

Власники паїв — фізичні особи отримують SMS-повідомлення про зарахування грошей на картку. Завдяки цьому людина знає, скільки коштів є у неї на рахунку.

При здійсненні оплати за товари та послуги на мобільний телефон пайовика завжди приходить повідомлення про зняття коштів та залишок на картці. Завдяки цьому людині легше контролювати виплати.

Це безпечно
Не треба перевозити великі суми готівки. Необхідні платежі можна здійснювати в Інтернет-банку «Приват24», не виходячи з дому.

Це сучасно
Сьогодні все більше користувачів задля економії власних коштів здійснює покупки за допомогою Інтернету. Картка для виплат дає можливість її власнику розраховуватися у всесвітній мережі. Розраховуватися карткою для виплат та знімати з неї кошти її власник може навіть за межами України.

Це вигідно
Незабаром картка матиме бонусні програми, які даватимуть її власнику можливість економити кошти та брати участь у розіграші призів.

Оксана ШЕВЧЕНКО.