Звенигородський суд дав 5 років в’язниці ґвалтівнику пенсіонерки

У Звенигородці закінчився судовий процес над 50-річним ґвалтівником пенсіонерки. Подія сталась в жовтні минулого року у селі Мизинівка. Чоловік вночі пробрався до своєї жертви та понад годину знущався з неї, зламавши при цьому їй ногу. 82-річна жінка має вади зору та прикута до ліжка, пише видання «Вісті Черкащини».

«Обвинувачений свою вину у вчинених злочинах визнав частково, просив суд суворо не карати його та не позбавляти волі. Прокурор наполягав на тому, що перевиховання злочинця, який вчинив кримінальне правопорушення проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, можливе лише за умови ізоляції винного від суспільства», – повідомляє Звенигородська окружна прокуратура.

Захист зловмисника намагався звести справу до обвинувачення приватного характеру. Та жінка не пробачила свого кривдника.

«Потерпілу ми не доставляли до залу суду, – розповідає прокурор Олександр Шмельов. – Жінка похилого віку і зламана нога так і не зрослась. Тому використали практику показів з чужих слів. Опитували її сина. Хоч адвокат стверджував, що це справа приватного обвинувачення, сама потерпіла не пробачила ґвалтівника».

За результатами судового розгляду, суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.