З НОВИМ РОКОМ! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ГРОМАД ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ, ВЛАСНИКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ, ПРАЦІВНИКИ ГРУПИ КОМПАНІЙ «ЛНЗ»!

Від щирого серця вітаю вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!
Цей рік буде ознаменований 25-ою річницею незалежності нашої держави. І кожен з нас має найглибше усвідомити: ми всі є часткою України, ми всі відповідальні за неї. Україна — це
держава з єдиною мовою, культурою, тисячолітньою історією і власним національним характером. Бажаю, щоб ця дата стала новим відліком часу для оновленого, кращого життя кожної української родини у власній державі, де основну роль відіграє позиція суспільства, вчинок людини, досягнення особистості.

Нехай цей рік принесе благо у кожну родину, вселить злагоду в сімейні, трудові і партнерські стосунки, стане роком перемог і досягнення благородних цілей, яскравих здобутків на трудовій і творчій ниві.

Бажаю міцного козацького здоров’я кожному з вас, щасливого довголіття і радісних миттєвостей життя! Нехай наша рідна Україна з нашою єдністю і результатами праці зміцнює свою обороноздатність, економічний потенціал, можливості підвищувати соціальні стандарти і рівень добробуту людей — і в містах, і в найменших селах. Нехай Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри та любові, надії і оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, а з різдвяними колядниками до вашої оселі прийдуть Щастя, Любов та Злагода.

Христос народжується! Славімо Його!

З повагою, Дмитро КРАВЧЕНКО, голова наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ».