13 НАГОРОД ЗАВОЮВАЛИ ШПОЛЯНСЬКІ БОКСЕРИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ З БОКСУ

23—24 травня на Тальнівщині зібрались найкращі боксери-юнаки для участі у відкритому Всеукраїнському турнірі з боксу, який господарі присвятили загиблим воїнам в зоні АТО. На цей турнір з’їхалися команди з різних куточків України, всього зібралося 164 учасників змагань.
За підсумками дводенних боїв непогано себе показали вихованці Матусівської ДЮСШ. Три золоті, шість срібних та чотири бронзових нагороди тренер-викладач з боксу Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко привіз на Шполянщину. Переможцями турніру стали Богдан Пахолко, Олександр Кошовий і Артем Крижній; срібними призерами стали шість юних боксерів — Сергій Шакпарян, Руслан Пахолко, Святослав Шевченко, Віталій Призегльований, Максим Крижній і Іван Морозов; бронзові нагороди додому привезли чотири наших вихованці — Святослав Шевчик, Денис Слободяник, Дмитро Смішко та Микола Призегльований.
В загальному заліку команда Матусівської ДЮСШ посіла третє командне місце. Команду підготував тренервикладач з боксу Віктор Назаренко. Адміністрація Матусівської ДЮСШ щиро дякує за неодноразову допомогу та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту батькам вихованців відділення боксу та приватним підприємцям Володимиру Волошенюку, Ігорю Кукурузі, В’ячеславу Плахотнюку та директору Шполянського лісничого господарства Олександру Хорвату.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ.