1500 подарунків: новорічні сюрпризи для дітлахів Шполянщини

  Ось і розпочалася казкова новорічна пора — час веселих святкувань, добрих справ та приємних сюрпризів.

  Поки малеча ще перебуває в очікуванні чудес, дорослі вже розпочали дарувати дітям диво.

  Так, 1500 презентів до новорічних свят днями отримали дітлахи навчальних закладів Шполянського району. Такими сюрпризами до різдвяних свят традиційно вітає дітлахів району ГК «ЛНЗ». За словами директора Лебединського насіннєвого заводу Анатолія Ткаченка, напередодні різдвяних свят LNZ Group постійно вітає зі святами усіх вихованців шкіл і дитсадків тих районів, де працює.

  —  Ця приємна традиція існує в групі компаній вже давно. І ще не відомо, хто більше отримує від неї задоволення: діти — від солодких подарунків, чи ми, коли бачимо щасливі оченята малюків, які чекають нашого візиту, — зазначає Анатолій Ткаченко.

  Радіє такій увазі до навчального закладу і директор Матусівського НВК № 2 Юрій П’яних.

  — Кожного року, напередодні новорічних свят, усі без виключення діти нашого навчального закладу отримують подарункові набори. Цього року нам привезли їх близько 200, – розповідає Юрій П’яних. — Я працюю директором НВК вже близько 7 років і не було ще жодного разу, щоб ЛНЗ оминуло нас увагою. Завжди, з яким би питанням не звернулись, знаємо, що нас почують та допоможуть.

Посланці Святого Миколая із солодкими подарунками стали свідками веселого дійства у Матусівському НВК №2, де якраз проходили українські вечорниці з нагоди свята Калити.

  — Діти добре розважилися, вправлялись у спритності та кмітливості, співали і танцювали, — розповідає співорганізатор дійства, вчитель української мови та літератури Олена Стадник. — Найбільше охочих було кусати Калиту. Дівчата пильнували цілий вечір, бо боялися щоб хлопці не капостили. Вечорниці продовжувалися, і кожен в душі мріяв про свою майбутню долю. Добре, що діти наші повертаються до минулого. Рідними їм будуть батьківські пороги, і люди, і пам’ять. У людині повинно щось жити високе і світле.

Ганна ШВЕЦЬ