22-річному шполянину апеляційний суд залишив вирок без змін

Черкаським апеляційним судом залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким 22-річного жителя Шполянського району засуджено до позбавлення волі за вчинення тяжкого злочину проти життя та здоров’я особи. Про це інформує в.о. начальника Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ростислав Руденко.

Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у справі за обвинуваченням молодого жителя Шполянщини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України – заподіяння тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Так, у 2018 році зловмисник у ході бійки заподіяв численні тілесні ушкодження жителю Шполянського району, внаслідок яких останній помер.

Черкаський районний суд як суд першої інстанції, ґрунтуючись на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінивши кожний доказ, наданий прокурором, з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів – з точки зору достатності та взаємозв'язку, дійшов висновку про повну доведеність вини нападника «поза розумним сумнівом» у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, який відповідно до ст. 12 КК України належать за ступенем тяжкості до категорії тяжких злочинів.

Молодому зловмиснику судом призначено суворе покарання у вигляді 7 років та 6 місяців позбавлення волі.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, обвинуваченим та його захисником подано апеляційні скарги на вказаний вирок. Прокуратурою подано заперечення на апеляційні скарги.

Переглянувши справу у порядку апеляційного провадження Черкаський апеляційний суд вирок суду першої інстанції, яким обвинуваченому призначено покарання у вигляді позбавлення волі залишено без змін, а апеляційні скарги обвинуваченого та його адвоката – без задоволення.