23 ВУЛИЦІ ШПОЛИ ОСВІТЛЯТЬ ДО КІНЦЯ РОКУ

У Шполі найближчим часом будуть освітлені додатково ще 23 вулиці. Жителі Шполи безперечно будуть раді такій звістці, адже сьогодні ліхтарі горять практично тільки на центральних вулицях міста. «Кошти на освітлення заплановані у міському бюджеті вже давно, — говорить міський голова Віктор Заскалета. — З початку було виділено на ці потреби 200 тисяч гривень, а потім у зв’язку з інфляцією скоригували цю цифру на 310 тисяч. Проте проблема з казначейством постійно перекреслювала плани міської ради. Та в даний час ми відновлюємо роботи. Підряднику вже перераховано 90 тисяч гривень авансу. Роботи розпочинаємо з «молокозаводського» масиву, а потім перейдемо і до решти запланованих вулиць».

Слід підкреслити, що на ремонтні роботи всіх 23-х вулиць документація виготовлена. Роботи виконує досвідчений підприємець Сергій Висотенко, який, до речі, сам є шполянином і проводив освітлення вулиць як в місті, так і в багатьох селах району. «У виборі підрядника в нас сумніву немає, — стверджує міський голова. — Сергій Іванович пообіцяв до нового року виконати весь обсяг робіт. Єдине, що турбує в цій ситуації — чи не підведе знову казначейська служба з перерахунком суми коштів, що залишилася. Зрозуміло, що безоплатно ніхто ж робити не буде».
Найближчими днями, за домовленістю з підприємством електромереж, буде проведена планова заміна освітлювальних ламп центральних вулиць міста, зокрема по вулиці Леніна, Піонерській, Дніпровській, Шевченка та інших.

ДЖЕРЕЛО: shpola-rada.gov.ua