24-25 червня 2016 року у селі Товмач Шполянського райоу, на батьківщині Лютого-Лютенка і Чорного Ворона, відбудеться історко-просвітницький фестиваль “Товмацький курінь”

У програмі історико-просвітницького фестивалю «Товмацький курінь», який проводиться на честь повстанських отаманів Холодного Яру Івана Лютого-Лютенка та Чорного Ворона.

Урочисте відкриття пам’ятного знаку борцям за свободу України, концерт повстанської пісні, інтелектуальні зустрічі з відомими істориками, державними діячами, виступи учасників патріотичної гри «Джура», ярмаркове містечко, футбольний турнір.

Фестиваль розпочинається з вечірнього віче о 22.00 в центрі Товмача 24 червня. В цей день в центрі Товмача розгортається наметове містечко. Наступного дня о 10.00 козацький тулумбас усіх скликає до початку вшанувань.

Слава Україні! Слава українським героям! Україна переможе!

За підтримки Шполянської райдержадміністрації, Шполянської районної ради, Товмацької сільської ради, Групи компаній «ЛНЗ», щотижневика «Шполяночка+», районного телерадіомовлення, обласного видання «Дзвін», Шполянської районної громадської організації учасників АТО, Черкаського реєстрового козацтва, громадського активу та підприємців Шполянщини.