Шукали, та не знайшли: в Лип’янський ОТГ «загубився» власник незаконного урожаю

Нічийними виявились 25 га землі, розташовані в межах Лип’янської ОТГ. Нічийним виявився і урожай кукурудзи та сої, вирощений на ній. Саме до такого висновку дійшли працівники Смілянської прокуратури та правоохоронці в рамках розслідування кримінального провадження про самовільне зайняття земельних ділянок, що знаходяться в межах згаданої об’єднаної громади.

Більше того, як з’ясувалося, ці ділянки мають також історико-культурне призначення, тож зрозуміло, що коли цей факт став відомим правоохоронцям власника урожаю знайти не вдалось.

Як наслідок — прокуратура ініціювала питання про накладення арешту на земельні ділянки, що незаконно використовуються, та посіви сільськогосподарських культур на них.

Тож, оскільки власників так і не знайшли, за рішенням слідчого судді урожай передали територіальному податковому органу для зберігання та реалізації через спеціалізоване підприємство кукурудзи та сої.

Наразі із зазначених земельних ділянок забезпечено зібрання близько 40 тонн зерна, державною податковою службою у встановленому законом порядку проводиться їхній опис та визначення вартості з метою реалізації та направлення одержаних коштів в дохід держави.