28 червня — День Конституції України

Шановні шполяни!
Щиро вітаємо вас з великим державним святом — Днем Конституції, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави!

Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивились у майбутнє.
Загальновідомо, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення в Україні. Та доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народжен­ня суверенної країни, здійснення одвічного права українського на­роду на самовизначення. Тож саме на нас із вами покладена особли­ва місія — бути відповідальними перед попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за дер­жаву, на сторожі якої стоїть Ос­новний Закон.

28 червня 2015 року наша країна відзначатиме і День молоді.

Успішність розпочатих ре­форм у державі, у першу чергу, залежить від активної громадянської позиції нашої молоді, відповідальності за майбутнє нашої держави. Молодому поколінню не­легко в теперішній час, але саме воно — наша підтримка і надія. Україна вам довіряє свою долю,  покладається на ваші знання, сили і любов.

Нехай наш час, віра і напруже­на праця будуть направлені задля входження конституційних засад у наше життя конкретними, якісними і зрілими змінами. Адже Україна розпочинається із кожного з нас.

В цей святковий день бажаємо вам міцного здоров'я, творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах.

Володимир ПОТАПЕНКО, голова райдержадміністрації;
Іван СКОРИК, голова районної ради;
Віктор ЗАСКАЛЕТА, міський голова.