333 шполянських ліквідатори боронили Україну від ядерного лиха

Таку цифру назвав у своїй доповіді міський голова Сергій Кравченко, виступаючи минулого понеділка на урочистостях з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в міському парку Слави. «Я низько схиляю голову перед людьми, які не розмірковуючи над наслідками, щомиті лізли в ядерне пекло, рятуючи Україну від техногенної катастрофи», — зазначив Сергій Кравченко.

А відкрив мітинг-реквієм начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Анатолій Ракітін, який розповів присутнім про те, чому саме 14 грудня вшановується подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На урочистостях також виступили голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко та голова районної організації «Спілка Чорнобиль» Олександр Рогозінський. «Районна влада не стоїть осторонь проблем чорнобильців, максимально спрямовує свої зусилля на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, надає підтримку громадській організації «Союз Чорнобиль», — зазначив Володимир Потапенко.

Всі присутні на урочистостях вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання, потім поклали вінки та квіти да пам’ятної стели героям-чорнобильцям.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.