45 тисяч гривень — для воїнів АТО

45 тисяч гривень, виручених на ярмарку сільськогосподарської продукції, під час уро­чистостей з нагоди Дня захисника України пе­редали бійцям АТО зі Шполянщини.
Ініціаторами прове­дення благодійного ярмарку виступили ВО «ЧЕРКАЩАНИ». 

Минулої суботи 6 місцевих підприємств виставити на продаж сільськогосподарську продукцію за цінами виробника. Таким чином активістам вдалося зробити подвійне свято і для шполян, які мали змогу прид­бати необхідні продукти харчуван­ня за значно нижчимм цінамм і для військовослужбовців, адже кошти, виручені від продажу товару, було вирішено віддати бійцям АТО.

Завдяки ініціативі «ЧЕРКАЩАН» на ярмарку вдалося виручити 45 ти­сяч грн. Так, ТОВ «Маяк-Агро» втор­гувало і передало для шполянсь­ких АТОвців 31 тис. 679 грн., СТОВ «Агроспілка» (с. Соболівка) — 5 тис. грн, СТОВ «Насіння» (с. Антонівка) — 4 тис. 361 грн., СТОВ «Агрофірма «Вись» — 4 тис. грн.

Виручені підприємцями кошти були передані обласній спілці воїнів АТО «ЧЕРКАЩАНИ».

Під час урочистостей з нагоди Дня захисника України в кіноконцертній залі «Космос» голова обласної спілки воїнів АТО «ЧЕРКА­ЩАНИ» Олександр Тіхонов вручив матеріальну допомогу всім бійцям АТО Шполянського району.

У своєму виступі він зазначив, що жоден учасник АТО не зали­шиться без соціального супроводу і підтримки з боку органів влади і громадськості. Спільними зусил­лями нині проводиться цілий ком­плексний ряд заходів з організації всебічної допомоги воїнам АТО. Так, під час святкового заходу понад 80 осіб отримали медалі «За вірність народу України», інші — нагороди та матеріальну допомогу. 

У словах привітальних звернень виступаючих звучали щирі слова вдячності нашим воїнам за мужність і героїзм під час оборони кордонів України від окупанта в зоні АТО. Для них було організовано концертну програму за участю танцювального колективу «Гренада», гуртів «Срібні струни», «Срібна підкова», хору ветеранів війни і праці районного будинку культури, вокального гурту будинку школяра «Сузір’я».

Ганна ШВЕЦЬ.