5 ДІЄВИХ ПОРАД, ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ ВОСЕНИ

Восени люди особливо схильні до хвороб, уникнути яких можна дотримуючись елементарних порад.

1. В осінній період варто переглянути свій режим харчування. Ваше меню має бути максимально збалансованим. Включіть у раціон продукти, багаті вітаміном С: шипшина, цитруси, ківі, журавлина, капуста та інші. Бажано пити якомога більше чаїв з ягодами. Але не варто заливати напій окропом, щоб зберегти їхні корисні властивості, для заварювання достатньо температури близько 70 градусів.

2. Більше бувайте на свіжому повітрі, тепло одягайтеся та спіть до 8 годин на день. Недосипання та нестача свіжого повітря не сприяють підвищенню імунітету. Віддайте перевагу тому, щоб пройтися кілька зупинок, по-перше, так менше шансів підхопити вірус у транспорті, а подруге, організм отримає невелику порцію кисню. Свіжому повітрю сприяє і провітрювання, частіше відкривайте вікна, але не перестарайтеся, щоб не замерзнути.

3. Уникайте перевантажень і стресів. Пишіть план на день і не залишайте гори роботи на вечір, постарайтеся вирішувати питання без конфліктів, виходьте з дому заздалегідь, щоб не поспішати, дихайте глибше!

4. Загартовуйтесь. Починати можна в будь-якому віці. Головне — без фанатизму. Не відразу виливати на себе відро крижаної води, а поступово звикати — спочатку обливатися після миття водою трохи прохолоднішою звичного душа, і так поступово знижувати градус. Можна почати з обливання ніг і рук.

5. Не кутайтеся. Одягайтеся по погоді і вибирайте одяг з натуральних тканин. Поліестери і акріли не дають шкірі дихати. А шерсть і бавовна все одно зігріють краще.