Шпола Today
Гарбузи вагою в п’ять грамів та майже 22 кілограми — шполяни святкували фестиваль «Гарбуз Fest 2021» у День міста (фото)

Таке незвичайне святкування у Шполі відбулося вперше. В основу фестивалю поклали шану гарбузу – символу української обрядовості, достатку, народного гумору. На присутніх чекала цікава розважальна програма: конкурси, виступи творчих колективів, змагання між глядачами, театральна вистава. А також святковий ярмарок народних умільців Шполянської громади і смачні випічки та страви з гарбуза від місцевих підприємців.  У конкурсі […]

У Шполі обладнали парковки

У Шполі провели капітальний ремонт майданчиків для стоянки транспортних засобів. Заїзди заасфальтували по центральній вулиці Соборній, там, де найбільше скупчуються автомобілі, біля приміщення закладу охорони здоров’я (поліклініки), магазинів і кафе, які розміщені у будівлі колишньої кондитерської фабрики.

Вітання, нагороди, дитячі розваги, концерт та файєр-шоу: як шполяни святкували 30-ту річницю Незалежності України (фото)

День Незалежності Шполянська громада відзначила багатьма різноплановими заходами, в яких взяли участь як дорослі, так і юні шполяни.  Біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбувся мітинг, який розпочався із виконання  національного гімну у виконанні народного аматорського колективу «Оберіг» Центру культури та дозвілля.  Присутніх привітав міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко. – День Незалежності — свято, в якому […]

Архів новин
Місяць:     Рік:
День: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30