А Баба Яга проти!

   Як показує життєвий досвід, жодна добра справа не обходиться без втручання критиканів та заздрісників.

   Зокрема, й ініційований міським головою Шполи «Тиждень чистоти» не обійшли своєю увагою найактивніші шполянські «добродії».

   Та епізоди, які відбулися під час генерального прибирання міста, скоріше не прикрість, а репетиція невдалих першоквітневих жартів. От декілька з них:

Політична НЕдемократія

  Шполянська РДА, до прикладу, відзначилась своєю совдепівською заскорузлістю.  Працівники  ДНЗ «Зірочка», наводячи лад на території  садочка, виявили свою прихильність до ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та вдягли жилетки з логотипом партії.  Ну і що, скажете ви? Адже, згідно Конституції України кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Але в Шполянській райдержадміністрації, очевидно, своє розуміння законів та демократії. Замість того, щоб допомогти дошкільним закладам освіти, як це робили активісти ВО «ЧЕРКАЩАНИ», голова РДА «з печі» відслідковував ситуацію і діловито роздавав ЦУ. З самого ранку на всі ДНЗ міста надходили грізні дзвінки від відділу освіти з вимогою – терміново зняти жилетки ВО «ЧЕРКАЩАНИ»!

Прибираєте місто? Позабираємо бізнес!

  А от працівників одного із шполянських підприємств взагалі «удостоїли честі» представники Верховної Ради України. Під час прибирання біля працівників підприємства зупинилося авто… (що цікаво – зі шполянськими номерами), з якого вийшли люди, які почали махати перед носом здивованих працівників підприємства парламентськими посвідченнями та прямим текстом погрожувати проблемами у бізнесі, якщо працівники підприємства терміново не знімуть жилетки з логотипом партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ». По тому, сіли у своє авто і тільки курява знялась! Що то було? Мабуть… Ви й самі знаєте.

Моя хата з краю

  До загальноміського суботнику долучилось загалом понад дві тисячі шполян та практично всі підприємства міста, та були і такі, що відверто проігнорували заклик «Зробити місто чистішим» залишивши біля своїх підприємств захаращені ділянки. А що найкраще говорить про людину як не її справи або їх відсутність?!