АГРАРНА ГАЛУЗЬ СЬОГОДНІ ТРИМАЄ ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ

Успіх Групи компаній «ЛНЗ» — у впровадженні сучасних технологій та соціальній складовій на підприємствах

Сезон осінньо-польових робіт на угіддях Шполянщини добігає успішного завершен­ня. Вранішнього листопадово­го дня на відділку зберігання сільськогосподарської техніки ГК «ЛНЗ», розташованій в селі Лебедин, йде планування ро­боти на день, яке проводить з працівниками головний інженер Віктор Каліушко. Тут знаходиться 13 одиниць великої техніки, 5 — легкої. Механізатори отримують завдання по звершенню робіт на полях — оранка, сівба озимини, внесення добрив, прибирання решток кукурудзи.

— Нинішній рік видався зви­чайним, хоча пройшов не без складнощів, пов’язаних з не­тривкою суспільно-політичною ситуацією в країні, — розповідає Віктор Миколайович. — Урожай зібрано не гірший за попередній, велика в цьому участь добросовісних працівників: механізаторів, ремонтників, зварювальників. Що­року наш арсенал поповнюється новітньою технікою, агрегатами, стаємо дедалі впевненіше на рівень розвитку. Обробіток землі проводиться з дотриманням всіх вимог і встановлених пра­вил. А це немалі площі — понад  20 тис. га, на яких вирощують сільськогосподарські культури. Останнім часом налагодже­но багато ліній з вирощування гібридів із застосуванням су­часних технологій. Ремонтники забезпечені роботою до весни, адже збереження техніки є над­звичайно важливою складовою в нашій роботі.

— Дякуючи нашому досвідченому керівництву, наші працівники задоволені своїми ро­бочими місцями, бо про них дбають, забезпечують гідні умо­ви праці, надається соціальний пакет. Враховуючи те, що люди працюють і вдень, і вночі, для них готуються: сніданки, обіди, і вечеря, які вивозять безпо­середньо на місце роботи, — доповнює Віктора Миколайови­ча обліковець Ганна Петрійчук — єдина жінка серед чоловічого колективу відділку. Каже, що в колективі вона всім доводиться добрим другом, окрім того, що своєчасно нараховує зарплат­ню, рахує витрати, які йдуть на польові роботи. Колектив згур­тований дружній, кожен цінує людяність, турботу розуміння один одного.