АКТИВІСТИ РАЙОННОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ ВІДВІДАЛИ СІМ’Ї ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Минулої суботи актив Шполянського районного осередку Спілки ветеранів Афганістану у складі голови організації Сергія Гордієнка, Сергія Міцкевича, Віктора Головкіна та Віктора Дробота відвідав чотири сім’ї загиблих під час боїв в Афганістані воїнів, наших земляків: Сергія Оліферука, Михайла Кравченка, Олександра Козиря та Олександра Лущая. Розчулені увагою ровесників їх дітей, в стареньких батьків наверталися сльози на очі, вони щиро дякували хлопцям за увагу, за те, що ніколи не забувають про них. З ініціативи ветерана Афганістану Віктора Головкіна з Антонівки для родин загиблих було закуплено за власний кошт необхідні в повсякденні продуктові набори (олія, макаронні вироби, цукор).

Під час спілкування з батьками загиблих воїнів часто лунала тривога в їх словах за складне сьогодення, про воєнне лихоліття. Знову ті ж почуття й переживання доводиться відчувати у ці дні, як колись, чверть віку тому назад. Людям, котрі як ніхто знають ціну миру, надзвичайно боляче в ці дні…

— Ми намагаємося постійно приділяти увагу стареньким, не лише в день річниці виведення радянських військ з Афганістану, а й впродовж року, — каже голова організації Сергій Гордієнко. — Адже їм потрібна така підтримка, знати, що про них пам’ятають.

Наталія СТОРЧАК.