АРТЕМ ОХРЕМЕНКО ПРОДОВЖУЄ ЗАБИВАТИ

27 вересня відбувся сімнадцятий тур чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою зустріч проводив в с. Городецьке Уманського району, суперник — ФК «Базис» (с. Кочубіївка). Гра розпочалася атаками господарів, які будь-що прагнули взяти реванш за поразку в першому колі, але на шостій хвилині Артем Охременко використав помилку воротаря господарів та вивів гостей вперед — 1:0. ФК «Базис» всією командою йде вперед та через декілька хвилин зрівнює рахунок — 1:1. проходить зовсім мало часу і господарі виходять вперед, але гості зусиллями Артема Гаркавого зрівнюють рахунок — 2:2. Місцеві футболісти посилюють натиск та після помилки захисту наших футболістів виходять вперед — 3:2. Так завершився перший тайм. В другій половині зустрічі ФК «ЛНЗ-Лебедин» знову атакує та на 70-й хвилині Олександр Раковський зрівнює рахунок — 3:3. далі гості постійно атакують, господарі всією командою відійшли назад та захищаються. На 82-й хвилині господарі збивають Максима Кретова в штрафному майданчику — Артем Охременко не хибить при виконанні пенальті, а через декілька хвилин Євген Розка доводить рахунок до 5:3. але господарі під час доданого часу скоротили відставання в рахунку на один забитий м’яч, отже — 5:4 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин» — таким є результат матчу.

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 4 жовтня на районному стадіоні «Колос» (м. Шпола). Суперник — ФК «Уманьфермаш» (м. Умань). Початок гри о 15-ій годині.