Вулицю Лебединську відремонтували силами активістів ВО «Черкащани»

Зовсім не так давно, під час останнього засідання чергової сесії Шполянської районної ради, голова райдержадміністрації Володимир Потапенко повідомив присутнім у залі, що існують домовленості з керівництвом підприємства ТОВ «Шполатехагро», щоб в рамках соціального партнерства відремонтувати дорогу по вулиці Лебединській у Шполі. Численні ямки-горбики на цьому шляху давно створюють неабиякий дискомфорт транспорту і жителям цього кутка.

Та ось днями стало відомо, що роботи в цьому напрямку вже виконуються, але... іншими представниками соціально-відповідального бізнесу. Справа в тому, що озвучена керівником району проблема була вмить зарахована активістами новоствореної районної організації ВО «Черкащани» до свого плану дій на користь розвитку громад Шполянщини. І вже наступного дня після того, як на засіданні політради були прийняті відповідні рішення, реалізували одне із завдань — ремонт дороги по вулиці Лебединській у Шполі. Здійснити фінансове забезпечення проекту доручили активісту організації — директору ПАТ «ЛНЗ» Анатолію Ткаченку. Виконавцем робіт став «черкащанин» Віктор Мадюдя — директор філії «Шполянський райавтодор».

— Роботу виконаємо до завершення робочого дня, — розповідали працівники «Шполянського райавтодору», щойно приступили до роботи. — Розпочали проводити ямковий ремонт від молокозаводу і плануємо дійти до автошколи. На це ми отримали достатньо матеріалу.

За роботою приємно було спостерігати не лише жителям вулиці. Самі працівники раділи такому замовленню, від якого залежить їх стабільна заробітна плата.

Тож маємо вже приклад, коли небайдужі земляки, які мають фінансову спроможність, прагнуть йти попереду всіх, роблячи добрі справи для своєї громади. Пропозиція ж ТОВ «Шполатехагро» залишається в силі. Як повідомив голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, йтиметься про ремонт дороги в напрямку від Сигнаївки до Надточаївки.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).