Атака росіян на Черкащину: дрони-камікадзе, відсутність електроенергії та вимушені відключення

У ніч на 22 жовтня ворог атакував Черкащину. Попередньо п'ятьма дронами-камікадзе. Про це повідомив керівник ОВА Ігор Табурець.

За інформацією посадовця, були прильоти на один із об’єктів критичної інфраструктури. Люди не постраждали.

"Звертаюсь до всіх: жодних фото та відео! Поширюючи їх, ви власноруч шкодите ЗСУ і допомагаєте ворогу. Будьте свідомими! Від цього залежить наша безпека!", — зазначив посадовець.

Тим часом ворог продовжує завдавати ударів по енергетичних об'єктах. Масштаб руйнувань може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня, повідомили в "Укренерго". Там заявили, що масштаб пошкоджень після ранкових ракетних ударів по інфраструктурі може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня. Ремонтні бригади приступлять до відновлення щойно рятувальники ДСНС ліквідують наслідки ракетних влучань. Споживачів просять ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання — з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Також наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені терористичними ракетними атаками.

На Черкащині наразі без світла Уманський і частина Звенигородського районів, зазначив Ігор Табурець. Це аварійне відключення, за його словами, спричинене ворожими атаками на енергооб'єкти сусідньої Кіровоградщини. Енергетики роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення електропостачання. Передовсім на об’єктах критичної інфраструктури.

"Друзі, тотально економимо електроенергію. Це наш енергетичний фронт. Маємо його втримати!", звернувся керівник ОВА до жителів області.