«Батьківщина» Черкащини перемогла на виборах в 14 ОТГ

За підрахунком 100% голосів «Батьківщина» здобула перше місце та взяла 29% (921 депутат) на місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 жовтня 2017 року по всій Україні.

Зокрема, Черкаська «Батьківщина» отримала перемогу у 14 ОТГ області і набрала 23% (52 депутати). Про це повідомив на прес-конференції перший заступник голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Мушієк.

«Найвищі результати у Мліївській (Городищенський район) та Матусівській (Шполянський район) об’єднаних територіальних громадах — по 37%, у Жашківській міській ОТГ — 31%, Кам’янській міській ОТГ — 27%, у Моринській (Корсунь-Шевченківський район) — 22%, у Іванківській (Маньківський район) — 19%, Степанківській (Черкаський район) — 16%, Бузівська (Жашківський район) — 15%», — заявив він.

На виборах голів об’єднаних територіальних громад на Черкащині від «Батьківщини» обрано голову Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади Василя Микитенка, а також 7 голів за підтримки цієї політичної сили.

Загалом «Батьківщина» перемогла у 13 областях України, а Блок Петра Порошенка — лише в 6. І це попри фальсифікації, попри використання адміністративного ресурсу, підкуп, який проводило по всій країні оточення президента.

Та все ж, не зважаючи на тиск та маніпуляції, «Батьківщина» у виборчих перегонах зайняла першу сходинку по Україні, далі БПП 21%, Аграрна партія 12%, «Укроп» 9%, Радикальна партія 5%, «Самопоміч» 3%, «Свобода» 3%.

Дещо по-іншому розташувалася перша п’ятірка політичних сил за результатами виборів у Черкаській області. На Черкащині другу сходинку після «Батьківщини» займає Аграрна партія України із результатом у 17%, БПП — 13%, ВО «Черкащани» — 11%, Радикальна партія — 5%.