Визначили кращого спеціаліста

Нещодавно з нагоди Дня працівників сільського господарства управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Черкаській області спільно з Асоціацією спеціалістів охорони праці Черкащини проведено конкурс на кращого спеціаліста з охорони праці серед підприємств агропромислового комплексу області.

Згідно з рішенням зборів первинної організації АСОП у Шполянському районі та проведеного аналізу стану охорони праці серед підприємств агропромислового комплексу кращим спеціалістом з охорони праці визначено інженера з охорони праці СПП «Оліана» Людмилу Андріївну Горбенко.

Людмила Горбенко працює на посаді спеціаліста з питань охорони праці в СПП «Оліана» 7 років. За цей час вона зарекомендувала себе знаючим і кваліфікованим спеціалістом. Завдяки наполегливості та професіоналізму, а також добросовісному ставленню до своїх обов’язків, у господарстві ефективно функціонує система управління охороною праці. Обстеженням господарства встановлено високий рівень організації проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці як посадових осіб та спеціалістів, так і працівників господарства, що залучаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою праці. В 2013 році організовано та проведено в повному обсязі атестацію робочих місць за умовами праці. Своєчасно проводиться періодичний медичний огляд працівників та забезпечення спецодягом. Нею впроваджено постійний контроль за своєчасним проведенням інструктажів з охорони праці. В СПП «Оліана» налагоджено роботу комісії з питань охорони праці.

За час роботи Людмили Горбенко на посаді спеціаліста з охорони праці в господарстві не зареєстровано випадків виробничого травматизму. Також відсутні приписи та інші документи, що засвідчують наявність порушень та недоліків з охорони праці.