«Батьківщина» намагається врятувати Трускавець

Туристична перлина України Трускавець знаходиться під загрозою зникнення через недбалість чиновників, що дозволяють монополісту знущатись над унікальним родовищем «Нафтусі» та інших мінеральних вод міста. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час Години запитань до уряду в парламенті.

«Україна — молода та багата унікальними природними ресурсами та надрами країна, змушена боротися з пронизаною корупцією владою, що не дає можливості утримувати Богом дані нам блага на користь українських громадян. Нині в критичному стані знаходиться Трускавець, відомий на весь світ своїми унікальними мінеральними водами!» — зазначив парламентарій.

Причиною такої ситуації є недбале господарювання ПрАТ «Трускавецькурорт», що володіє монопольним правом на всі об’єкти гідромінеральної бази міста. Адже у 2001 році, всупереч чинному законодавству, Трускавецькою міською владою передано у приватну власність новоствореній структурі ЗАТ «Трускавецькурорт» 124 об’єкти державної, профспілкової та комунальної власності курорту.

Народний депутат зазначив, що стан об’єктів курортної бази нині є критично незадовільним.

«Цей горе-господарник знищує Трускавець. 80% майна розпродано або просто розкрадено. Всупереч закону, монополіст не допускає до перевірки Державну екологічну інспекцію України», — розповів він.

Сергій Євтушок звернувся до присутніх представників уряду з вимогою не допустити ліквідації Трускавця як курорту, та закликав у супроводі МВС провести відповідні перевірки ПрАТ «Трускавецькурорт».