«Батьківщина» перемогла на виборах в ОТГ

Партія «Батьківщина» здобула впевнену перемогу на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися в неділю, 29 жовтня, в усіх областях України, повідомляє прес-служба політсили.

Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів, який провела партія за протоколами з 90% дільниць.

За кількістю обраних депутатів «Батьківщина» здобула перемогу в 15 областях України, тоді як «Солідарність» Петра Порошенка – лише у 5, повідомила Юлія Тимошенко. І це чесна перемога, не зважаючи на тиск адмінресурсу.

«Цей результат здобутий на тлі масштабних фальсифікацій, на чолі яких стояв Президент України, на тлі масштабного підкупу, який відбувався по всій країні, на фоні тиску за допомогою силових структур та на тлі використання адмінресурсу», – зазначила лідер партії Юлія Тимошенко на прес-конференції у Києві.

За попереднім підрахунком 90% протоколів, від «Батьківщини»  обрано 880 депутатів, від БПП - 568 депутатів, від Аграрної  партії – 334, «Укропу» - 245, «Наш край» - 128, Радикальної партії Ляшка -126, «Самопомічі» - 95, «Народного фронту» - 31, «Громадянської позиції А. Гриценка» – 13 депутатів.

Коментуючи результати місцевих виборів, політик також наголосила, що це і є справжнє соціологічне дослідження, яке зафіксувало беззаперечне лідерство «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що ці результати виборів – фундамент для майбутньої перемоги на виборах президента та парламенту.

 «Ми безмежно вдячні всім, хто в неділю, незважаючи на погану погоду та власні справи, прийшов на ділянки і віддав голос за наших кандидатів», - сказала Юлія Тимошенко.

Вона також подякувала команді «Батьківщини».

Як повідомила прес-служба обласної парторганізації, «Батьківщина» Черкащини отримала перемогу у 14 ОТГ області. За попередніми підрахунками «батьківщинівці» набрали близько 25% від загальної кількості висунутих кандидатів.

Так, у Кам’янській міській ОТГ – за попередніми підрахунками «Батьківщина» взяла 31% місць у місцевій раді, у Жашківській міській ОТГ - 30%, у Мліївській (Городищенський район) та Матусівській (Шполянський район) – по 37%, у Моринській (Корсунь-Шевченківський район) – 22%, у Іванківській (Маньківський район) – 23%.

На виборах голів ОТГ  на Черкащині обрано 7 голів від «Батьківщини».

Нагадаємо, від Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» на виборах балотувалося 284 кандидати.