Надихнулися духом славетних запорожців

У нашому класі є традиція — наприкінці вересня відзначати день туриста. Ось і цього року ми помандрували до села Лебедин, де нас гостинно прийняла школа №3. Чому саме ця школа? Бо саме її педагогічний та учнівський колективи мають багатий досвід щодо проведення гри «Сокіл» («Джура»).

За туристичною картою, розбившись на рої, разом із учнями школи №3, ми рухались від конкурсу до конкурсу. Так, на зупинці «Бівак» (таборування) на швидкість ставлення наметів, у конкурсі «Рятівник»  — надавали першу медичну допомогу, долали перешкоди по канату на зупинці «Маятник», змагалися з перетягування линви, стріляли із пневматичної гвинтівки. А на завершення в конкурсі «Ватра» господарі школи майстерно і театралізовано показали і розповіли  про історію свого села.

На завершення дійства нас почастували справжнім козацьким кулешем, який приготували батьки під час нашої гри.

Тож туристичний маршрут ми поєднали із козацькою грою, за що хочемо подякувати директору школи №3 Сергію Осаулі та всьому педагогічному і учнівському колективам. Напередодні свята — Дня Українського козацтва — хочемо побажати їм і надалі підтримувати рух славетних запорожців, який допоможе долати будь-які перешкоди. Слава Україні!

Олександра МАЛАМУЖ, учениця  8-Б класу НВК№1 м.Шпола