«Берегиня» та «Барвінок» підтвердили почесне звання

ЗНАЙ НАШИХ!

Народні аматорські колективи Шполянщини — «Берегиня» Шполянського міського будинку культури та «Барвінок» Лебединського клубного закладу побували минулої суботи на обласному огляді фольклорних колективів у місті Городище, де успішно підтвердили своє почесне звання «Народний аматорський».

Як повідомила художній керівник Шполянського міського будинку культури Лідія Поліщук, виступи двох шполянських колективів були високо оцінені високоповажним журі та викликали шквал радісних емоцій у глядацької аудиторії.

До репертуару «Берегині» і «Барвінку» входять автентичні українські народні пісні, які не можуть нікого залишати байдужим, адже розмаїття таланту нашого народу проявляється і в жартівливих, і в ліричних, і сумних творах. А особливо цінується народна творчість своєю історичною значимістю, бо у піснях ми прослідковуємо всі особливості української душі, побуту та знакових подій. А люди, котрі з ентузіазмом постійно відтворюють і передають наступним поколінням золоту творчу спадщину свого народу, заслуговують на особливу шану. Тож Шполянщина пишається своїми фольклорними колективами, які підкорюють не лише місцеву сцену, а й сцени інших районів та міст.

Ганна ШВЕЦЬ