Благодійний концерт у День молоді

Із 10 червня і до цього часу в містах і селах Шполянського та Городищенського районів Черкаської області за сприяння Шполянської міської ради і центру безоплатної первинної правової допомоги та з питань координації волонтерського руху на території міста Шпола на підтримку бійців АТО пройшов ряд благодійних концертів народного аматорського гурту «Шанс» міського будинку культури. У День молоді колектив «Шансу» виступив у Шполі на площі Героїв Майдану.

Керівники району та міста привітали шполян із Днем молоді та прийдешнім Днем Конституції України — 20-річчям Основного Закону. Міський голова Шполи Сергій Кравченко подякував молодому поколінню шполян за активну соціальну позицію, ініціативність та усвідомлення того, що майбутнє України залежить саме від молоді, їхнього сміливого мислення, нестримної енергії та впевненості. Також Сергій Кравченко нагородив почесними грамотами міської ради активних представників молоді Шполи. Під час вручення відзнак Сергій Володимирович розповів про те, що завдяки ініціативності та бажанню молодого покоління втілити в життя чудові ідеї, у Шполі за підтримки міської ради пройшли дискотека, флешмоб, концерти та багато інших заходів.

Грамоти міської ради отримали ініціатор проведення новорічної дискотеки Дмитро Поперечний, художній керівник танцювального колективу «Еліт» Олеся Осадчук (організувала цілий ряд танцювальних флешмобів) та учасник гурту «Шанс» міського будинку культури Олександр Скляр.

Голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб також щиро подякував молоді Шполянщини за їхню ініціативність, патріотизм і молодечу активність. Також він побажав усім присутнім завжди залишатись молодими.

Після вітань представників влади розпочався благодійний концерт «Україна — Богом дана родина». Перед присутніми виступили лауреати обласних і всеукраїнських конкурсів, учасники народного аматорського гурту «Шанс» міського будинку культури та ансамблю «Сузір’я» будинку школярів.

Жителі Шполи радо зустрічали учасників благодійного концерту, дарували їм гучні оплески та квіти.

Як повідомив консультант із питань комунального забезпечення воїнів АТО та їхніх сімей та з питань координації волонтерського руху на території міста Шпола, створеного при Шполянській міській раді, Сергій Кепша, наступний концерт гурту «Шанс» пройде вже на початку липня в зоні АТО. Вся зібрана під час благодійної акції допомога буде передана бійцям.

Вікторія КАЛИНА.