Благовіщення в Кам’януватці

СІЛЬСЬКІ ЗУСТРІЧІ

Маленька Кам’януватка, яка входить до Лозуватської сільської ради, вже немає жодних об’єктів соціальної сфери, а кількість населення зведене до найнижчого показника — всього 35 жителів. Але вони теж хочуть відчувати всі радощі життя, а особливо — від людського тепла і щирого спілкування. Тож у Лозуватській сільській раді не забувають про земляків з віддаленої місцевості і вирішили порадувати їх у святковий день Благовіщення своїм візитом.

Чотирнадцять учасників художньої самодіяльності на чолі із сільським головою Станіславом Бойком, директором сільського будинку культури Станіславом Пістолем, художнім керівником Іриною Таран приїхали до Кам’януватки із святковою концертно-розважальною програмою, яка проходила просто неба. Сільські бібліотекарі Тетяна Кара та Наталія Ворожбицька провели короткий екскурс у історію свята Благовіщення, розповіли про нього багато цікавого. А концертна програма містила ще й ряд веселих конкурсів, в яких кам’януватці охоче брали участь.

Вдячні селяни за такий особливий день у їхньому житті всім, хто організував цю теплу і змістовну зустріч, особливо директору СТОВ «Першотравневе» ГК «ЛНЗ», депутату обласної ради Віктору Степовому та фермеру Сергію Сичову за фінансову підтримку заходу.

Так лозуватчани прагнуть кожен день уквітчувати в життєву радість для кожного односельчанина.

Наталія ДАВИДЕНКО.