Блок-пост припинив дію, але громадська організація «Народна самооборона «Оберіг» продовжує виконувати поставлені завдання

800x600

Normal
0

false
false
false

RU
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

Як повідомив голова діючої Шполянської громадської організації «Народна самооборона «Оберіг» Сергій Кепша, блок-пост на виїзді з міста Шпола в сторону Черкас призупинив свою роботу. Півтора місяці члени організації на громадських засадах несли цілодобову варту з метою убезпечення території від можливих незаконних дій з боку диверсантів та правопорушників. По закінченню проведення виборів Президента України активістами було вирішено розібрати блок-пост, оскільки свою місію виконали, але продовжити статутну діяльність на території району та міста.

— Я вдячний хлопцям, котрі з почуття патріотизму і відповідальності за долю держави не шкодували часу і сил задля забезпечення правопорядку і охорони мирного населення від різного роду диверсій, — каже Сергій Михайлович. — На даний час налічується 15 активістів, котрі продовжують співпрацювати з правоохоронними органами. У вихідні дні ми несемо спільне чергування з працівниками міліції на території міста, проводимо рейди по закладам вечірнього дозвілля на предмет виявлення фактів незаконного продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, проводимо ряд заходів з боротьби з наркоманією, попередження крадіжок, руйнування суспільного майна тощо. 

— Якими є результати півторамісячної роботи блок-посту?

— Тісно співпрацюючи з ДАІ, неодноразово надавали допомогу у затриманні водіїв у нетверезому стані, зберігали автомобілі правопорушників на території блок-посту, як на штраф-майданчику. Було виявлено ікони в одній з машин, які приїздили впізнавати з села Журавка, де пограбували церкву. Був випадок, коли габаритний транспорт з комбікормом з Дніпропетровської області зазнав поломки в районі повороту на село Мар’янівка і ми надали допомогу людям — охороняли товар на час ремонтних робіт. Слід зазначити, що дніпропетровці спочатку помітно нервували, гадали, що справді у нас тут є страшні «бандерівці», а потім щиро дякували за допомогу.

Я ще раз хочу висловити подяку активістам нашої організації за їх щирий патріотизм і  віру у велику справу — зміцнення нашої держави. Це справжні патріоти, на яких тримається Україна. Є серед нас молоді хлопці, які збираються відбути добровольцями захищати країну від окупантів. Хочеться вірити, що ми переможемо цю нечестиву навалу, бо ми вдома, на своїй землі. А в своїй хаті, як писав наш Великий Пророк Тарас Шевченко, — своя правда, і сила, і воля!

Спілкувалася Наталія СТОРЧАК