БО ДУШІ ЇХ БАГАТІ НА ПРЕКРАСНЕ

Подружжя Валентини Панасівни та Іллі Івановича Коливаїв, мабуть, представляти зайве. Ці люди досить відомі в нашому районі. І не лише як Педагоги від Бога. А ще й тому, що їхні душі тонко відчувають красу. Вони кохаються в поезії, люблять музику і живопис, вони творять цю красу самі. Вони несуть крізь все своє життя тепло і ніжність своїх почуттів, бережно оберігаючи їх. Вони безмежно люблять людей і відкривають їм свої серця, не шкодуючи добра і щедрості своєї душі. Бо інакше просто не можуть жити.

Тож , мабуть, недаремно саме цих людей запросили до семикласників міської школи №2-ліцею на захід під назвою «Якщо душа багата на прекрасне», який нещодавно проходив у районній бібліотеці для дітей.

Валентина Панасівна та Ілля Іванович познайомили учнів зі своїми захопленнями, читали власні вірші, пропонували послухати пісні, написані на слова та музику Іллі Івановича у виконані місцевих виконавців. По-дружжя ділилося спогадами зі свого педагогічного життя.

Теплі слова вдячності за посіяне в душі добро подарувала своїм вчителям колишня учениця Лебединської школи №2, а нині вчитель української мови та літератури міської школи №2-ліцею Світлана Стецька.

А насамкінець всі учасники цього поетичного вечора сфотографувалися на згадку разом.

Лариса БАЧИНСЬКА, Фото Віктора КРАВЧЕНКА.