Бойова нічия у матчі з «Юністю». «ЛНЗ» виборює путівку у півфінал чемпіонату

«ЛНЗ» їхав до Нижньої Білки в якості фаворитів. У нашої команди за плечима була впевнена перемога в першому матчі та неймовірна мотивація пройти в наступний етап чемпіонату. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що на полі буде справжній бій, адже на кону путівка у півфінал чемпіонату.

Про це інформують на офіційному вебсайті клубу.

Активніше розпочали футболісти «Юності». Вони розіграли кілька стандартів біля воріт «ЛНЗ». Та вже на 20 хвилині відкривають рахунок в матчі.  Лебединці ж такий рахунок зовсім не влаштовував, тому одразу команда пішла в атаку. Вже за хвилину Замуренко та Кошелюк могли зрівняти рахунок, проте усі удари відбила оборона «Юності». Під кінець тайму, на 43 хвилині після прострілу Норенкова з лівого флангу Сторчоус замкнув удар на дальній стійці – 1:1.

Другий тайм був не менш бойовий, але обидві команди мали значно менше моментів. Тому рахунок закономірно лишився незмінним. За сумою двох матчів «ЛНЗ» здобуває впевнену перемогу та виходить в 1/2 фіналу чемпіонату Україні.

За результатом жеребкування у півфіналі «ЛНЗ» зустрінеться з «Мотор» Запоріжжя. Першу гру команди зіграють у Запоріжжі 19 червня. Матч-відповідь пройде 26 червня на “ЛНЗ-Арені”.

Нагадаємо, що в сезоні 2018/19 ЛНЗ вибив Мотор з 1/4 фіналу (3:0, 0:0).