Бути патріотом свого краю і любити рідне місто

ПРЕДСТАВЛЯЄМО КАНДИДАТІВ

Ігор Вікторович АРТЕМЕНКО, підприємець, кандидат в депутати до міської ради округ №15 (вул. Фурманова, Колосовського, Лазарєва, Тургенєва, Іванівська (1—19), Б.Хмельницького, Лермонтова, Чайковського (19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39—70), пров. Тургенєва).

Ігор Артеменко належить до представників молодого покоління підприємців міста. За фахом―ветеринарний лікар (закінчив Київський національний аграрний університет). Розпочавши займатися підприємництвом, одразу активно включився в громадське життя райо-ну і ніколи не стояв осторонь важливих заходів, які проводились його активістами. Неодноразово брав участь в акціях з упорядкування те-риторії, прилеглої до міста, прибирання стихійних сміттєзвалищ. Ігор Вікторович разом зі своїми друзями — підприємцями одними з перших долучилися до акції з придбання автомобіля для воїнів АТО батальйону «Київ-2», збирання продовольства та одягу для наших земляків в зону АТО та посилок для прикордонників батальйону «Оршанець».

― Якщо кожен із нас робитиме для рідного міста чи села, своєї вулиці, громади добрі справи, які йому під силу, мінятиметься не лише цей населений пункт, а й ми самі, наше ставлення до життя, його сприйняття. Тож нині, як ніколи, важливо бути патріотом свого краю і всім серцем любити своє місто ― вважає Ігор Вікторович.

Як представникові молодого покоління, Ігорю Артеменку знайомі і його проблеми, він не просто відстоює думку, що сьогодні молодь, яка закінчує виші, повинна мати гарантоване перше робоче місце, а у своїй підприємницькій структурі вже надав такі місця молодим фахівцям.