Чергова допомога від соціальних партнерів

Нинішній опалювальний сезон в навчальних закладах Шполянського району проходить без суттєвих збоїв та кризових ситуацій. В кожному з них використовують свій господарський підхід, який базується на партнерських стосунках не лише з органами місцевого самоврядування, відділом освіти, а й з представниками соціально відповідального бізнесу. Зокрема, Лип’янській загальноосвітній школі, де тепло в приміщення йде із спорудженої не так давно котельні на твердому паливі, допомога з постачанням дров надійшла із сільської ради. За словами сільського голови Лип’янки Сергія Іщенка, ресурсом для забезпечення школи дровами стала проведена розчистка чагарників на території сільської ради.

— Працівники шкільної котельні звернулися нещодавно у сільську раду з проханням придбати для них електричну бензопилу, щоб мати можливість дрібнити завезену деревину і економити на витрачанні бензину, — розповів Сергій Юрійович. — За лічені дні ця потрібна річ була вже придбана, але не за кошти сільського бюджету, а наших соціальних партнерів, які орендують землі на території Лип’янської сільської ради, — Групи компаній «ЛНЗ». Я вдячний директору ПАТ «ЛНЗ» Анатолію Ткаченку за постійну турботу про наші соціальні об’єкти і потреби нашої громади.

До цього працівники котельні виходили із ситуації, приносячи з дому власні бензопили, ризикуючи власним майном, яке легко може розладнатися та яке нелегко в нинішній час придбати.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).