ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ЗА КРОК ДО ФІНІШУ

ХРОНІКА ЧЕМПІОНАТУ

5 листопада відбувся двадцять п’ятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги, в якому ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою передостанню гру проводив у Білозір’ї з місцевою командою «Зоря-Черкаський Дніпро-2». Зустріч розпочалася атаками гостей, які перегравали господарів на всіх ділянках поля. Але наші нападники не змогли реалізувати зручні моменти для взяття воріт. На 25-ій хвилині матчу господарі проводять швидку атаку і лише реакція нашого голкіпера рятує команду від неминучого голу. Перша половина зустрічі закінчується нульовою нічиєю.

У другій половині поєдинку Євген Гуд влучає в поперечину воріт господарів. Впродовж наступних двох десятків хвилин наші футболісти не використали ще кілька слушних нагод для взяття воріт. На 84-ій хвилині наші гравці проводять швидку атаку на ворота суперника, яку влучним ударом завершив Артем Охременко — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Господарі за будь-яку ціну прагнули зрівняти рахунок зустрічі, але наші футболісти не випускали суперника за межі свого штрафного майданчика. На останній хвилині основного часу зустрічі Сергій Дєдов з подачі Артема Охременка подвоює рахунок — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».