ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ ПОРАДУВАЛИ СВОЇХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ

5 липня відбувся десятий тур чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. Команда «ЛНЗ-Лебедин» в рамках цього туру на районному стадіоні «Колос» приймала команду «Олімп» (м. Кам’янка). Гра розпочалася атаками наших футболістів, які володіли ініціативою, але вкотре не були використані слушні моменти для взяття воріт суперника. На 31-й хвилині зустрічі Артем Охременко забиває гол в ворота гостей. 1:0 на користь господарів — так закінчується перша половина зустрічі.

В другому таймі картина поєдинку не зміни-лася. Лише наприкінці матчу Олег Кудря по-двоює рахунок, забивши другий м’яч в ворота суперника. Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну гру наша команда проведе 12 липня в м. Золотоноша, суперник — ФК «Спартак».