«Свободівці» вважають, що у Раду їх не пускає Путін

Партія «ВО Свобода» заявляє про масштабну фальсифікацію результатів позачергових парламентських виборів і намагання не допустити націоналістичну фракцію до парламенту. Про це йдеться у прес-релізі партії.

Націоналісти впевнені, що ці фальсифікації здійснюються за вказівкою російського президента. «Ми знаємо, хто робить усе, аби «ВО Свобода» не потрапила до парламенту: це Владімір Путін та його агентура в Україні. Доказом цього є показова заява міністра закордонних справ РФ Лаврова про визнання виборів до Верховної Ради України та готовність із нею співпрацювати», — йдеться у повідомленні.

«Свободівці» впевнені, що для Росії вигідний парламент без націоналістів, бо з ним можна домовитися. За їх словами, фальсифікації виборів здійснювалися шляхом масового вкидання бюлетенів на сході України і оскарження протоколів там, де «ВО Свобода» отримувала високі результати. При цьому націоналісти наполягають, що їхній паралельний підрахунок голосів свідчить про впевнене подолання п’ятивідсоткового бар’єру.

Також члени «ВО Свободи» стверджують, що влада не бореться з фальсифікацією виборів. Починаючи з 30 жовтня партія має намір розпочати акцію протесту під ЦВК. Як відомо, за даними підрахунку більш ніж 98% протоколів, «ВО Свобода» не долає бар’єр і не потрапляє до парламенту.

Джерело: http://www.pravda.com.ua