
Кабмін схвалив реалізацію експериментального проєкту щодо створення груп протиповітряної оборони у складі ДФТГ, аби посилити спроможності ППО.
Добровольці мають звертатися до командира ДФТГ за місцем проживання. Якщо ДФТГ відсутнє, можна звернутися до місцевої військової адміністрації з ініціативою щодо його створення спільно з військовими частинами ТрО.
Вимоги до кандидатів:
- Для вступу до складу групи протиповітряної оборони необхідно бути учасником ДФТГ, який підписав з ним контракт. Строк дії такого контракту – 3 роки.
- Добровольцем може бути громадянин України віком від 18 років, який проживає на території громади, де діє добровольче формування, пройшов медичний, професійний та психологічний відбір і уклав контракт добровольця територіальної оборони.
- При цьому членом групи протиповітряної оборони можуть бути виключно громадяни, які не підлягають мобілізації.
Кандидати на посади зовнішніх пілотів БпЛА повинні мати сертифікат зовнішнього пілота, який можна отримати після підписання контракту і пройшовши навчання.
Учасники ГПО мають право на отримання додаткової винагороди у розмірі 100 тисяч гривень на місяць, однак вона вираховується пропорційно часу участі у заходах з протиповітряної оборони. Також на них поширюються гарантії соціального захисту.
Телефонувати можна за номером: 073-118-0000
За інформацією 118-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ