Черкаський державний технологічний університет презентував себе учням Шполянської громади

У четвер, 17 червня у середмісті Шполи пройшла презентація діяльності Черкаського державного технологічного університету. В рамках освітнього проєкту "Вчись, працюй, живи на Черкащині!" працівники вишу влаштували зустріч учнів, батьків і вчителів закладів загальної середньої освіти міської громади із професорсько–викладацьким складом університету в залі засідань колишньої РДА.

Майбутніх абітурієнтів ознайомили із умовами вступної кампанії та особливостями навчання в технологічному закладі, який наразі єдиний на Черкащині. Упродовж презентації на центральній площі міста працювали локації і всі бажаючі мали змогу отримати інформаційні матеріали про факультети й спеціальності закладу вищої освіти.

За багаторічну співпрацю з університетом та активну підтримку регіонального освітнього інформаційно-просвітницько-патріотичного проєкту "Вчись, працюй, живи на Черкащині!" міський голова Сергій Кравченко отримав Подяку від ректора ЧДТУ Олега Григора .

Нагадаємо, що договір про співпрацю Шполянської громади із Черкаським державним технологічним університетом було підписано у жовтні 2019 року.