Черкаси відмовляються посилювати карантин

Мер Черкас, які потрапили в помаранчевий список, відмовляється вводити відповідні карантинні заходи, вважаючи їх передчасними, повідомляє "Корреспондент".

Міська влада Черкас відмовляється вводити обмеження "помаранчевої" зони карантину. Про це в понеділок, 12 жовтня, заявив мер Черкас Анатолій Бондаренко.

За його словами, зараз в міських лікарнях перебувають 67 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19, з яких 48 - жителі Черкас.

- Про введення "помаранчевої" зони в нашому місті - вважаю це передчасним. На мою думку, немає достатньої кількості хворих, щоб вводити "помаранчеву" зону. Крім того, багато людей, які не є жителями Черкас, лікуються в черкаських лікарнях, - сказав Бондаренко.

Він додав, що в місті поки не будуть обмежувати роботу підприємств і закладів.

- Що стосується обмеження роботи підприємств та закладів, то в першу чергу потрібно дотримуватися санітарних норм, потрібно дотримуватися засобів особистої гігієни і спокійно працювати, спокійно жити, - зазначив мер Черкас.

Бондаренко також зазначив, що школи переводити на дистанційне навчання в місті не будуть, принаймні до канікул.

Нагадаємо, з півночі 12 жовтня в Україні на два тижні почало діяти нове епідемічне зонування.

Також МОЗ оновило список країн "червоної" зони, до якої віднесли 46 країн, тоді як до "зеленої" втричі більше - 147, в тому числі і Україну.