Червона доріжка для маленьких талантів

Щороку 1 червня відзначається свято маленьких громадян нашої країни — Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Цьогоріч організатори свята у Шполянській міській ОТГ вирішили показати всім, ким найбільше гордиться громада — талановитими дітьми.

Уперше з нагоди Міжнародного дитячого свята започатковано церемонію нагородження «Таланти Шполянської громади-2018». У кіноконцертній залі «Космос» міста Шполи червоною доріжкою до отриманих винагород пройшли найталановитіші, найрозумніші, найкреативніші жителі міста. Це ті діти, які протягом року прославляли рідний край на багатьох конкурсах, фестивалях, змаганнях, олімпіадах, якими тішаться вчителі, керівники, друзі, пишаються батьки. 

До дітей із привітаннями звернулись міський голова ОТГ Сергій Кравченко та депутат Шполянської міської ради, директор «Маяк-Агро» (ГК «ЛНЗ») Михайло Богач. У церемонії нагородження вони вручили талановитим дітям статуетки «Гордість Шполянської громади-2018» та грошові сертифікати.

Аби вся малеча об’єднаної громади розважилась і відпочивала на повну в адмінцентрі діяла ціла комплексна програма розважальних заходів. У міському парку дитячого дозвілля відбулось урочисте відкриття дитячого свята та концертна програма «Моє дитинство веселкове». Діти грали в цікаві ігри, використовуючи танцювальні рухи та жести. На території парку розміщувались зони майстер-класів з виготовлення сувенірів із полімерної глини, гончарства, виготовлення магнітиків, казкових будиночків, підвісок, оберегів-віночків, настінного декору та емблем. Також зацікавила малюків креативна розвага «Караоке-джаст-денс» та фейс-арт від студії «Кольорова булька».

Для маленьких любителів спорту розважальні заходи розгорнулись на території КЗ «Шпола Арена». У спортивній естафеті «Ми маленькі олімпійці» взяли участь учні 4-х класів навчальних закладів громади. Крім того, діти отримали майстер-класи по запуску літаків і планерів, машинок на моторі. Найспритніших переможців естафети нагородили призами, всіх інших — солодкими подарунками. Насамкінець спортивних змагань на території «Шпола Арена» малята затанцювали святковий флешмоб. Дитяче свято маленьким жителям громади організувала Шполянська міська рада ОТГ, за спонсорської підтримки Групи компаній «ЛНЗ» та приватних підприємців Максима Ващенка та Юрія Різника.

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ