Четвертий Черкаський книжковий фестиваль відбудеться 1-3 жовтня.

Про це організатори інформують на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Захід буде відбуватися традиційно в Черкаській обласній філармонії. 

Відвідувачі зможуть зустріти улюбленого письменника на автограф-сесії, отримати бажаний примірник свіжого бестселера від видавця, насолодитися творчими інтерактивами та лекціями від громадських діячів, поринути у світ музики з сучасними виконавцями. Книжкова складова фестивалю відтепер стоятиме поряд із мистецьким напрямом. Тому на майстер-класах дорослі та маленькі гості зможуть спробувати себе в образотворчому мистецтві, театральній площині і, звісно, поглибити знання в літературній сфері.

Фокусна тема Фестивалю – "Можна все навпаки". Через новий стиль життя в карантинних обмеженнях Черкаський книжковий фестиваль проходитиме у гібридному форматі.

Окрім того, потрапити на зустріч з улюбленими авторами зможуть і жителі територіальних громад Черкаської області. Організатори фестивалю планують провести літературні івенти у Золотоноші, Кам’янці, Городищі, Умані та інших містах і селищах регіону.

"Після річної перерви ми готові «вриватися» та відновлювати культурний стан області, який погіршився у зв’язку з пандемією. Ми не могли залишити Черкаси без книжкового свята, тому шукали різні варіанти для можливості його проведення. Насамперед ми подали заявку на грант від Українського культурного фонду. І дуже радіємо, що ця культурна інституція вже втретє підтримала нас та нашу подію", – повідомляє організаторка фестивалю Людмила Фіть.

Проект реалізовують у межах партнерської програми "Культура.Туризм. Регіони", а також за сприяння УКФ, Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" та Державне агентство розвитку туризму України.