Читати ― це круто!

Знаючи, як багато часу доводиться проводити нашим дітям за комп’ютерами, дорослі прагнуть донести їм, наскільки важливе саме живе спілкування із книгою, яка споконвіків була найбільшим скарбом людського життя, розкривала таємниці, формувала дитячий світогляд. Для того, аби привернути дитячу увагу до цього джерела знань, прищепити любов до читання, в Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. В рамках тижня минулого четверга для учнів молодших класів нашого міста в концертному залі Шполянської школи мистецтв було організоване свято Книги.

― Славні традиції проведення Тижня дитячого читання було започатковано ще в далекому 1944 році. У той непростий час велика увага приділялася дитячій книзі, яка несла святе слово дітям — майбутнім творцям, винахідникам, вченим, ― зазначила завідувачка дитячої бібліотеки Валентина Іванкіна, вітаючи присутніх з відкриттям Тижня дитячого читання.

Діти Шполянщини завжди беруть активну участь в таких заходах, організованих для них працівниками бібліотеки. Тож Валентина Петрівна висловила сподівання, що завдяки такому спілкуванню шанувальників у дитячої книги ставатиме все більше.

А в тому, що діти люблять читати, можна переконатися, стежачи, з яким інтересом вони слідкували за тим, що відбувається на сцені та у залі, як разом із королевою Книг та ведучими ― старшокласницями міської школи №1― брали участь у книжковій вікторині, відповідали на запитання про героїв відомих казок. Ще б пак! Адже читати ― це круто! Учні дізнавались, як правильно поводитись із книгою, знайомились із героями відомих казок, отримували цікаву інформацію про книги та оплесками дякували артистам з міської школи №1 та працівникам бібліотеки за підготовлену для них виставку, пізнавальну та концертну програми свята.

А для того, аби ближче познайомитися з дитячою літературою, працівники дитячої бібліотеки на час шкільних канікул підготували для дітей ряд цікавих виставок та заходів.

Які саме ― можна познайомитись, завітавши до дитячої бібліотеки.

Лариса БАЧИНСЬКА.