Чоловіка, що обкрадав шполянські магазини, засуджено до позбавлення волі

За принципової позиції прокурора Шполянського відділу Звенигородської окружної прокуратури судом засуджено до позбавлення волі молодика, який разом зі спільником обкрадав магазини в м. Шпола. Про це повідомляє начальник Шполянського відділу Звенигородської окружної прокуратури Ростислав Руденко.

Під час судового розгляду доведено, що влітку 2018 року, 22-річний чоловік, мешканець Золотоніського району, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення умисних корисливих злочинів, разом зі спільником, провадження щодо якого розглядається окремо, шляхом віджиму дверей, проник до приміщень кількох магазинів у м. Шпола, звідки таємно викрав грошові кошти та комп’ютерну техніку.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у приміщення та призначив покарання у вигляді 5 років 1 місяця позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.