ЧОМУ НАЗИВАЮТЬ СЕБЕ «СВОЇМИ»?

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Команда ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Шполі — це ваші сусіди, знайомі та просто земляки. Сьогодні вони згуртувалися, бо мають єдину мету — розвивати своє місто, наближати його до європейських стандартів, робити його зручним і комфортним для проживання містян та перспективним для молоді.

Шпола має стати не лише географічним, а й економічним та соціальним центром України — така позиція кандидатів від «ЧЕРКАЩАН» і саме з таким переконанням вони йдуть на вибори 25 жовтня. Вони мають чітку програму дій, знають з чого розпочати роботу у місті та районі і запевняють, що шполяни не пошкодують, якщо віддадуть свій голос за них. Серед основних аргументів на користь «ЧЕРКАЩАН» — їхня програма, у якій — реальні кроки та дії, а не порожні слова.

Так, наприклад, «ЧЕРКАЩАНИ» збираються провести у Шполі реформу житлово-комунального господарства — із покращенням якості комунальних послуг та зменшенням плати за них. Наступний крок — інвентаризація всіх комунальних об’єктів, які на сьогодні розпорошені у приватних руках, а відтак не приносять доходів до міського бюджету.

Серед своїх пріоритетних завдань «Черкащани» називають створення у місті та районі нових робочих місць. А головне — програма наших земляків орієнтована на молодь, яка, на думку «ЧЕРКАЩАН», не повинна залишати рідні села та міста, а має стати тією самою активною рушійною силою, яка розвиватиме рідний край.

Це — лише кілька кроків із великої програми «Черкащан». І втілити всі задуми в життя — цілком можливо, але для цього потрібна об’єднана команда професіоналів та однодумців, які мають єдину мету. То хто ж вони — «ЧЕРКАЩАНИ»?