У Матусові мрії здійснюються

1 вересня. Море квітів, метушлива дітлашня на шкільному подвір’ї, хвилювання батьків, музика і сміх, очікування нового і незвіданого... Саме так цього дня було в Матусівському НВК №2 — пролунав перший дзвінок для першокласників, розпочався навчальний рік.

Діти — наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх — святий обов`язок і сім`ї, і школи, і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна — сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини ростимуть здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, ростимуть на благо України. Це добре розуміють наші спонсори. Одним із свідчень цього стала реальна допомога дошкільному підрозділу нашої школи: зроблений капітальний ремонт туалетної кімнати. Сучасний дизайн, дотримано санітарно-гігієнічнихі вимог, належний естетичний вигляд. Раділи всі: і батьки, і працівники, і вихованці дитячого садка.

Педагогічний, батьківський колектив дошкільного підрозділу, адміністрація школи висловлюють найтепліші слова подяки голові правління ПАТ «ЛНЗ» Володимиру Прикупу, директору СФ «Деметра» Григорію Волинцю, директору СТОВ «Агрофірма «Вись» Василю Варенику за виділення коштів, за допомогу, за щире розуміння. Слова вдячності директору ФГ «Ольвія» Івану Кравченку. Саме за його підтримки планується реконструкція окремого входу та заміна вхідних дверей для ДНЗ. Впевнені, що коли допомагають такі люди, то мрії обов’язково стануть реальністю. Адже їхня підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання.

Щиро бажаю всім спонсорам та їхнім колективам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Леся ШАПОВАЛ,
вихователь дошкільного підрозділу Матусівського НВК №2.