Чотириметрова корона прикрасить сцену конкурсу «Красуня Шполянщини»

За інформацією Шполянської міської ради, нині триває підготовка до конкурсу краси «Красуня Шполянщини-2017», який відбудеться 17 лютого в кіноконцертній залі «Космос».

Учасниці конкурсу зможуть продемонструвати свій талант, красу, творчість. Організатори планують провести захід ще масштабнішим, цікавішим і більш видовищним, аніж минулого року. За умовами конкурсного відбору на інтернет-сторінку «Красуня Шполянщини» претендентки завантажили свої світлини і розповіли про себе. В результаті голосування користувачів соцмереж до фіналу дійшло 11 учасниць. Це дівчата віком 15—20 років з міських шкіл, Матусівської школи та багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області. Дівчата продемонструють не лише свою зовнішність, а й свій інтелектуальний рівень, а оцінюватиме конкурсанток високоповажне журі.

Тож доки шполянські красуні готуються до свята, організатор та ініціатор конкурсу — директор міського будинку культури Леся Осадчук залучає своїх помічників до виготовлення нового логотипу «Красуня Шполянщини», що в надії стане брендом щорічного конкурсу краси.

Відбудеться шоу 17 лютого у кіноконцертній залі «Космос» о 17-ій годині. Організаторами заходу є міський та районний будинки культури за підтримки міської ради. На учасниць чекають цінні подарунки, а присутніх — багато позитивних вражень.